Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanárképzésben...

Osztatlan tanárképzésben tanulok, de nem szeretnék tanítani?

Figyelt kérdés

Végzős tanárszakos hallgató vagyok, úgyhogy már mindenképpen lediplomázom, ha ennyi energiát belefektettem. Tanítani viszont már nincs kedvem.

Akkor sem kell visszafizetnem az állami képzést, ha más irányban fogok munkát vállalni Magyarországon?



máj. 29. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy dolgozzál, nem kell az adott területen.
máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Felháborító. Elvetted annak a helyét, aki tanítani akar. Milliókat költött rád az állam.

Ha így állsz hozzá, a diákok csak jól járnak, de a pénzt kamatostul fizettetném visszaaz ilyenekkel, mint te vagy.

máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Milyen helyet és kitől?:D A szakpáromon 10-en sem voltunk összesen, mikor kezdtünk... felennyian záróvizsgázunk, mert tudod, kemény TTK-szakpárok kifacsarják az embert, számtalanszor vért pisáltunk.
máj. 29. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
2-es cry more. Én mint minden évben jelentkezek jövőre is 453 ponttal és ha felvesznek nem megyek el beiratkozni. Így is sok a tanàr, tanuljatok szakmàt!
máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne visszafizetni? Az kéne még… Én végig csináltam a gyakorlatomat, pihentem egy hónapot és nyár végére már el is helyezkedtem szépen máshol. Senki nem kényszeríthet arra hogy tanár legyél. Persze ha aláírtad a Klebersberges papírt akkor öt év.
máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2, Szerintem te inkább fogd be a szádat hogy árban. Azt sem tudod mi fán terem, hogy mi hogy működik az egyetem világában. Gondolom ha te hat éven keresztül megszaladnál az egyetemen, te is nagyon szívesen keresnél annyit, diplomásan, mint egy frissen érettségizett ember…

Milyen helyről beszélsz egyébként? Csak mert nincs túljelentkezés, nehogy azt hidd…

máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell visszafizetni, ne aggódj! Rengetegen dolgoznak más területen, mint amilyen diplomát szereztek. Ezt senki nem tartja számon. Lényeg, hogy szerezd meg a diplomát, aztán találj olyan munkát, amit tényleg szeretsz.
máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!