Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogyan működhet...

Szerintetek ez hogyan működhet? Tanár gyereke egy időben végzi az egyetemet és a vendéglős szakképzést is.1 évben egy napot láttuk.

Figyelt kérdés
Nekünk nem engedte meg hogy főiskolára menjünk, mert azt "Nem lehet nekünk! " Hát a tanárember gyerekének mindent szabad?A vendéglős képzésről tudni kell, hogy 2 éves érettségire épülő. Heti 18 gyakorlati órával, aminél ha összejön a 32% akkor nem engednek vizsgázni. Egyébként meg elviekben nem lehetséges magántanulóként elvégezni!
2010. okt. 29. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

figyelj , én még olyanról is tudok, hogy mivel hirtelen nem volt X szakos tanáruk, a kedves igazgatónő testvére, mindössze egy érettségivel felcsapott szakos tanárnak ... én meg amikor panaszkodtam az oktatási felügyleetnél, akkro auztz a választ kaptam, hogy ők igazából tehetetlenek, mert sok hasonló van, de hát hiába büntetik meg az adott intézményt, az önkormányzat kifizeti, és tesznek rá, megy minden tovább


szóval sok felháborító dolog van, de ti azért ne hagyjátok magatokat, és nyugodtan menjetek csak főiskolára, egyetemre, ugyan miért ne ?? ne hagyjátok magatokat hülyére venni !!

2010. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehát úgyis csak érettségi után lehet menni egyetemre. Onnantól kezdve pedig semmi köze hozzá, nem is kell tudnia róla.
2010. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!