Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Őszi szünet az óvodában? . és...

Őszi szünet az óvodában? . és csak most szólnak

Figyelt kérdés

Az óvodában november első hetében őszi szünet lesz. De erről egyetlen árva szót sem szóltak eddig. Sőt még most sem szóltak csak kitettek a faliújságra egy lapot. Ez létezik?

Hogyan oldjam meg? Egy hetet nem vehetek ki, pláne úgy, hogy csak most szólok a főnökömnek...


Ez máshol is így van? Nem kellett volna erről korábban szólniuk? Nincs joguk a szülőknek ilyenkor?


2010. okt. 27. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, hogy oviban őszi szünet, pedig anyukám óvónő. Kérezz rá, kell, hogy legyen ügyelet, az kötelező.
2010. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem sem jutott eszembe sem, hogy erre kell készüljek. Sőt még az is ki volt írva, hogy 12-én nevelés nélküli munkanapot tartanak , kérik a kedves szülőket, hogy a gyermekek felügyeletéről maguk gondoskodjanak!

Fel vagyok háborodva. Meg sem kérdezik, hogy meg tudjuk-e oldani, vagy segítenének más megoldást találni.

Azt hiszem itt az ideje egy másik óvodát keresni. Ez nem állapot. :(

2010. okt. 27. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg kéne ügyeletnek lennie. Kérdezz rá. Emiatt kár kivenned a gyereket, ha jól érzi ott magát, és még közel is van hozzátok.
2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Keresztfiaméknál is lesz ősziszünet jövőhéten az oviba, de lehet ügyeletet kérni, lennie kell ügyeletes ovinak.
2010. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben az önkormányzat oktatási osztálya meg tudja mondani, mlyik az ügyeletes ovi.
2010. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk rendszeresen pénteken délután jelezték, ha hétfőn nevelés nélküli munkanap volt...
2010. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!