Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha puskázáskor...

Mit tegyek ha puskázáskor lebuktam?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha lebuktam de:nem vagyok az a fajta aki átírja, eltitkolja, nem íirja be,,,, mint nem szeretnék megbukni mert már igy is van egy egyesem. Talán nyaliznom v. kuncsorognom kéne a tanáznál?
2010. okt. 25. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Vallald el hibadat, kerj egy uj sanszot. Kerj egy ujjabb vizsgat, es csinald meg puskazas nelkul.
2010. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Öhh... kábé. XD

Keresd meg a tanárt és kérj tőle bocsánatot, majd mondd, hogy többé nem fog előfordulni, hiszen beláttad, hogy semmi értelme, és kérd, hogy hadd javíthass.

2010. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát úgy látom nem te kaptad az osztály "helyesíró-bajnoka" címet sem sem...

Leginkább tanulással tudnád kiköszörülni a csorbát...

2010. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt egyébként kihagytam hogy az anyám eleve nagyon szigorú mivel ha 1-est 2-est 3-ast hozok haza azt mondta év végéig se gép, se tv és ki sem mehetehk az haverokkal még hétvégén sem
2010. okt. 25. 15:12
 5/5 SIku77 válasza:
nincs szánalmasabb a nyalizásnál nekem régen az osztálytársaim nyaliztak hogy segítsek doga közbe->elküldtem őket a ku... na szóval tudjátok hova ha puskáztál és lebuktál buktad szal ennyi
2012. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!