Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább a tanulással,...

Hogyan tovább a tanulással, na meg a munkaválasztással?

Figyelt kérdés

Úgyértem, nem tudom eldönteni, hogy milyen egyetemre menjek majd, és milyen pályát válasszak magamnak. Asszem túl sok minden érdekel.Leírok pár tulajdonságot magamról, s megkérlek segítsetek!Szerintetek mi az, ami hozzám leginkább illene? Tulajdonságaim: kreatív, makacs, kitartó, fogékony, jó beszélgetőtárs és hallgatóság.Továbbá szeretek segíteni az embereket, szeretek bemutatásokat tartani, szavalni és matekozni is.Szeretek alkotni.


Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2009. jan. 3. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először a magyar érettségin küzdd át magad, ha még most rágyúrsz a nyelvhelyességre ("szeretek segíteni az embereket", "munkaválasztás", "bemutatásokat tartani"), talán meg is lesz.
2009. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fentiek alapján pl menedzsernek,pszichológusnak,matek tanárnak,építészmérnöknek is tanulhatnál.
2009. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket.A magyarral nincs bajom, amúgyis nálunkfele Erdélyben csak tíz pont a nyelvhelyesség, és én teljesen helyesnek tartom amiket írtam.A "szeretek segíteni az embereket" valóban jobb,ha úgy írom,hogy szeretek segíteni az embereken.
2009. jan. 3. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Számold ki, hogy köröbeül hány pontod lesz, és reálisan gondolj bele, hogy hová vennének fel. Utána könnyebb lesz választani. Az egy dolog, hogy sok minden érdekel, de ez nem jelenti azt, hogy mindenféle munkára alkalmas lennél

Amúgy az e-palya.hu-n vannak olyan tesztek, amik segitenek ebben dönteni, na meg a felvin is, bár azt általában ismerni szokták.

2009. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!