Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki milyen főiskolára/egyetemre...

Ki milyen főiskolára/egyetemre ment (milyen szakra) és végül hol helyezkedett el az Életben?

Figyelt kérdés
:-)
2009. jan. 3. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
nem válaszolok :P
2009. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:-D gondoltam, hogy lesz ilyen válasz is :-P


nembaj:-P

2009. jan. 3. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegenforgalmi szakmenedzser szakra jártam,de otthagytam és jelenleg kineziológusnak tanulok!Nem bántam meg,h otthagytam,mert azok a csoporttársaim,akik befejezték,nem tudnak elhelyezkedni!
2009. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :-)
2009. jan. 3. 01:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ujságíró akartam lenni, el is végeztem az egyetemet, de egy év után teljesen ki voltam ábrándulva. Beiratkoztam közgázra, ott pedig valahogy minden nagyon jól összejött. A munkám által sok olyan dolgot elértem amire azelőtt még álmomban se gondoltam volna.
2009. jan. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Pék-cukrásznak tanultam,majd leérettségiztem,aztán elvégeztem a környezetvédelmi élelmiszeripari technikumot.Mentem volna tovább főiskolára környezetvédelmi szakirányba,de nem jött össze családi okok miatt.Pékségben dolgozom,de nem bántam meg,mert sok tapasztalatot gyűjtöttem,sok barátra tettem szert akik szeretnek,megbecsülik a munkámat.
2009. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :-) Örülök, hogy azért végül megtaláltátok azt, ami jó Nektek... :-)
2009. jan. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!