Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi előtt állok. A...

Érettségi előtt állok. A tanulnivalót mindig csak halasztgatom, de ha elkezdek tanulni valami mindig elveszi a figyelmetet. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj koncentrálni és tanulj! Ne kalandozz, csak a tanulásra összpontosíts, gondolj arra, hogy a jövőd függ tőle! Kitartást és sok sikert.
2009. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolj ki minden olyan berendezést ami hasznos(tv, rádió), vonolj be szobádba ahol CSAK TE vagy, és más nem zavarhat. Lehetőleg ne az ágyban tanulj, mert ott lehetetlen, hanem ülj le az asztal elé és hajrá...De a legfontosabb, ha van egy nagy adag akaraterőd, és benned van az, hogy "ezt most meg kell csinálni", akkor minden sikerülni fog. Ez csak magadon múlik!!!
2009. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolj ki minden olyan berendezést ami hangos(tv, rádió), vonolj be szobádba ahol CSAK TE vagy, és más nem zavarhat. Lehetőleg ne az ágyban tanulj, mert ott lehetetlen, hanem ülj le az asztal elé és hajrá...De a legfontosabb, ha van egy nagy adag akaraterőd, és benned van az, hogy "ezt most meg kell csinálni", akkor minden sikerülni fog. Ez csak magadon múlik!!!
2009. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

mintha csak én írtam volna ezt a kérdést :D

tavaly érettségiztem, ugyanez volt velem is, egész évben lusta voltam tanulni, ballagás után is csak május végén kezdtem el készülni, de én is olyan vok, h max 10 perc és már úgy érzem, h nem bírom tovább.

Nah, hát én úgy csináltam, hogy beosztottam az időmet (hozzá kell tennem, h nem mindig sikerült betartanom :D )

úgy, h napi 6 tétel (volt mikor több is volt) és 3-at délelött tanultam meg úgy, hogy 45 percet adtam rá magamnak és 15 perc pihit amikor csinálhattam mást is (végre :D) aztán jött a következő. Aztán ha megvolt a 3 akkor egy hoszabb (2-3 órás) pihi és jött a következő 3.

Nekem bejött, de te kezdj el hamarabb tanulni :)

2009. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20:28-as vok


elfelejtettem megemliteni, h ilyen problémám csak otthon volt/van

tehát buszon, parkban...stb. simán tudok tanulni, ha még nem probáltadak ajánlom.

és sok sikert!

2009. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!