Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki kell iratkoznom az egyetemr...

Ki kell iratkoznom az egyetemről ha újra felvételizek?

Figyelt kérdés

Eddig nappali tagozatos voltam, most pedig levelezőre jelentkeztem ugyanazon a szakon. Átsorolásra sajnos nem volt lehetőségem.


Viszont nem tudom hogy lesz-e elég pontom idén, mert tavaly is csak 10-el volt több a ponthatárnál, és lehet idén nőni fog.

Ha esetleg nem vennének fel maradnék nappalin még egy fél évet. Inkább biztosra mennék és csak akkor iratkoznék ki, ha már bekerültem, de nem tudom hogy erre így van-e lehetőség. Egyáltalán felvehetnek-e ugyanarra a szakra csak másik tagozatra miközben még nappalira odajárok.



2023. jún. 22. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem kell kiiratkozni.
2023. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy kell kiiratkoznod. Eleve jelentkezned se kellett volna, csak simán átkérned magad levelező tagozatra.
2023. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiiratkoznod, mert egyszerre több szakot is végezhetnél párhuzamosan.
2023. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!