Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol kell leadni a hiányzást...

Hol kell leadni a hiányzást igazoló papírt a fősulin?

Figyelt kérdés
gyóygpedes fősuli
2010. okt. 11. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel, hogy hiányoztál. Itt nincs olyan, hogy igazolt hiányzás. Max valami nagyon nyomós indokkal, akkor gondolom TO.
2010. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Teljesen mindegy, hogy miért hiányoztál, általában egy tantárgyból egy félévben háromszor lehet hiányozni, ha ennél többször, akkor vagy nincs meg a féléved abból a tantárgyból vagy jó esetben beszámolhatsz. Előadáson viszont kevés tanár szokta a jelenlétet ellenőrizni.
2010. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
itt nincs olyan, hogy igazolt vagy igazolatlan. ha nem szerepelsz elégszer a katalóguson nincs aláírás és buktad a tárgyat. senkit sem érdekel, hogy életveszélyes állapotba feküdtél a kórházba, vagy csak simán be voltál rúgva minden nap.
2010. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én egy baleset miatt voltam otthon 1 hétig, csukló ficam az írókezemen
2010. okt. 12. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez nem túl komoly indok. És attól, hogy nem tudsz írni, még bemehettél volna órára, az is valami, ha hallod. És nem is hiányoztál volna. Szóval ez van.
2010. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most minek oktatod ki, ki vagy te, hogy ítélkezz felette? Lényeg az, hogy a félévenkénti 3 hiányzást vagy amennyit az adott tanár mond egy-egy tantárgyból, ne lépd át, a hiányzás okától teljesen függetlenül, azt viszont nem kell (és nem is lehet) igazolni.
2010. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!