Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe,...

Mit tennétek a helyembe, hogyan készüljek?

Figyelt kérdés
Emelt töriből fogok 8-án szóbelizni és eléggé tartok a dologtól. Mivel az írásbelim nem lett nagyon vészes és csupán 45% a cél így szóbelin egy 3 a célom mivel így fel is vesznek oda ahova szeretnék menni. Jó beszélőkém van és úgy gondolom időben elkezdtem készülni viszont sokat felejtek ahogy haladok a tételekkel és sokszor tanulás közbe stresszelek hogy mi lesz velem. Nagyon rossz történelem tanárom volt alig tanított valamit így önállóan készülök a törire. A maximos könyvből tanulok amibe kivan dolgozva mind a 30 tematika viszont sokszor úgy érzem felesleges dolgok vannak benne. Egy konkrét könyv amit tudnom kéne ez rémíszt meg a legjobban. Eléggé pánikolok, az érettségi időszakában még a mensim is elment. Esetleg valami tanács, vagy bíztatás? Aki már szóbelizett emeleten annak mennyire volt nehéz, ti miből készültetek? A tanárok mennyire segítőkészek?
2023. máj. 24. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

" kivan dolgozva"


És magyarból hogy állsz?

Átmentél kettessel?

2023. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!