Most melyik iskola az?

Figyelt kérdés

Nem vagyok azzal tisztában, hogy most Üllőn van az állatorvosi képzés, vagy Budapesten.

A Szent István Egyetemre szeretnék majd jelentkezni, ha leérettségizem. De most nem tudom, hogy hol kell lakni ahhoz, hogy tanuljak. Előre is kszi az értelmes válaszokat.


2010. okt. 10. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az állatorvosi Budapesten van. A Keleti pályudvartól pár utcányira.


Én is SZIE-s voltam (Gödöllőn), de nem is tudtam, hogy lenne Üllőn is kihelyezett intézménye. Ezek szerint van: de biztos, hogy nem az állatorvosi. Az ugyanis Pesten van.

Tuti, mert jártam is már ott párszor. (pl.: nyílt napon - de aztán nem vettek fel. Elég sokkal lemaradtam a ponthatártól :S)


Sok sikert!

2010. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen^^

Remélem sikerülni fog *-* Még csak kilencedikes vagyok, de minden erőmmel ezen célom megvalósításán leszek *-*

Persze nem egyedül^^

2010. okt. 12. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!