Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A menyitöl köteles a tanár...

Totocska20 kérdése:

A menyitöl köteles a tanár megadni a 2 est? mert nemigaz hogy ere nincs semmi törvény féleség ,mert szerintem 1,75 re már megkel adniuk a 2 eszt .

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nyelvtanról van szó, én se adnék neked kettes osztályzatot.
2023. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell megadniuk... Jobb helyeken 2-es átlag alatt buktatnak.
2023. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Elvileg egész kettestől adhatják meg, de vannak kedves tanárok, akik megadják egy egész valahányas átlaggal is.
2023. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan jó vagy mindenben, mint helyesírásban, akkor remélem szrrá buktatnak! Bezzeg a telefonnyomkodás, meg a fortnite, cs:go az megy, mi? Gondoljatok bele, az ilyen szülei is kapnak családit stb.. az adónkból! Holott a gyerekre nem figyelnek!
2023. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a tanár helyében neked nem adnám meg. Akinek ilyen borzasztó a helyesírása a saját anyanyelvén, az ne menjen a következő osztályba, mindegy milyen tantárgyról van szó. Ez a te érdeked, mert nincs meg a tudásod a következő szintre, és csak még nagyobb lesz a lemaradás. A te esetedben direkt káros lenne továbbengedni.
2023. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs törvény. Az iskola szabályozhatja ezt. Az én sulimban a 2,75-tól meg kell adni a hármast. Ettől felfelé hasonlóan kell osztályozni. De az elégséges szinthez el kell érni a 2,00-át. Ez le van írva valamelyik iskolai dokumentumban amit beíratkozáskor minden szülő elfogadott.

6 évfolyamos gimi Budán.

2023. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy egésztől kell megadni a jegyet (2 egésztől a kettest, három egésztől a hármast, stb)

De ez lehet, csak iskolai szabály

2023. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Egész átlagtól kötelező megadni, amúgy az iskola szabályozza. Nálunk 2,5 alatt nem adhatják meg, 2,5 és 2,75 között a tanár dönti el és 2,75-től kell megadni. Egyesnél nem tudom, hogy hogyan van, még sose kaptam...
2023. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"nemigaz hogy ere nincs semmi törvény féleség"

Ha tudod, hogy nem igaz, hogy nincs, vagyis ha tudod, hogy van, akkor azt is tudod, hogy melyik törvény az: egyszerűen told az orruk alá és kész.

2023. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egész átlagtól kötelező megadni, amúgy az iskola szabályozza."

Helyesen: Egész átlagtól kötelező megadni, ha az iskola úgy szabályozza.


Ha az iskola nem szabályozza másképp, a törvényi előírás számít, abban meg ilyen nincs.

2023. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!