Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érvelés a kert motívumról...

Érvelés a kert motívumról (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Érvelést kell írnom arról, hogy miként jelenik meg a kert motívum az irodalomban. A szöveg nagyrészével elkészültem, de hiányzik a bekezdés és a befejezés. Nem tudom, hogy mit írhatnék, csak annyit tudok, hogy valami általánosat kellene.


Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném.


2010. okt. 7. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy érvelést?


Fogalmaim szerint érvelni valami mellett, vagy ellen lehet.


Most egy motívumról mit lehet érvelni? Van, oszt kész. persze szépen össze lehet szedni, hogy a kert milyen művekben jelent meg, időközben mi mindennel gazdagodott a jelentése, esetleg azt is hozzáteheted, hogy te szubjektíven milyen jelentést véltél felfedezni egyes műveknél, vagy neked mit adott.


De mitől lesz ez érvelés?

2010. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Én is válaszolok az általad feltett kérdésre. Attól lesz érvelés, hogy érvekkel (művekkel) alátámasztom, hogy az irodalomban jelen van a kert motívum.


Mellékesen hozzáfűzném, hogy az 5 téma közül lesz az egyik abban a dolgozatban, amit holnap meg kell írnom: bűn és bűnhődés motívuma, kert motívum, boldogság motívum, elmúlás motívum, magánélet és közélet.

2010. okt. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!