Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények az egri Eszterházy...

Vélemények az egri Eszterházy Károly Katolikus Egyetemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt olyan, aki ezen az egyetemen végzett? Vagy esetleg egy ismerőse?


Vacilálok jelenleg a(z elte) nappali és a(z egri) levelező között, szóval örülnék néhány véleménynek.



Előre is köszönöm!



2023. márc. 22. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor jártam oda, amikor még főiskola volt. Nem szerettem, és nem is igazán értékes az ottani diploma. Jobban jársz az ELTE-vel.
2023. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én oda jártam de nem levelezőre hanem nappalira. Szerettem de igazából inkább csak a társaság miatt. A tanárokat is szerettem. Aki tanul, az itt is tud értékes diplomát szerezni.


Viszont Egert rettenetesen meguntam, nagyon csendes város, ár-érték arányban pedig azért annyira nem éri meg ott lenni mint mondjuk Pesten. Munkalehetőség nem nagyon van.

A helyedben én inkább akkor nappalira mennék hogyha amúgy belefér.

2023. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egerben vagyok levelezős.Fuss!,de legalább menekülj.:D
2023. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as és milyen szakon vagy? :D
2023. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
több barátom is eszterházys (volt), fele ott hagyta, másik fele pedig szenved, mert nem szeretik (van 1-2 kivétel, akik megvannak). én eltére járok és szeretem, így mindenképp ajánlom. valamint ahogy fentebb is írták az eke diploma kevésbé "értékesebb". akármennyire mondhatják az emberek hogy jaj nem nézik hol végeztél; de, nézik. sokkal több esélyed lesz egy eltés diplomával
2023. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Szerintem ez attól is függ,hogy "mi" szeretne lenni.Ha bármiféle pedagógus,akkor a kutyát nem fogja érdekelni,hogy Egerben vagy máshol végzett-e.:D Többi szakban bőven lehet igazságod.
2023. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Én még mindig azt mondom, hogy az ember számít. Eddig én mindenhol tudtam érvényesülni az EKÉ-s diplomámmal. Budapesten dolgozom, és szeretem. Szóval hiába van neked summa cum laudéd az ELTÉről, ha büdös a munka.
2023. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit végeztél?:)
2023. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Angol-tori tanári.. és leszavaznak 😅
2023. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a tanár az pont hiány szakma, lehet ezért pontoztak le🤔.Az tényleg nem érdekel senkit,hogy ők hol végeztek.
2023. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!