Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi Kérdés: Ti Szeretite...

Közösségi Kérdés: Ti Szeretitek a Geometriát?

Figyelt kérdés
Akár legyen sík, vagy térgeometria, én régen mindig is gyűlöltem. Most, hogy újra átvesszük a Gúlát, Kúpot, és a többi térbeli alakzatot, elkezdtem egyre jobban kedvelni. Nektek mi a véleményetek? Szeretitek, vagy Gyűlölitek?
2023. márc. 11. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Egy szavát sem értettem soha. Anyámnak viszont ebből van diplomája, és ő meg azt nem értette, hogy mit lehet ezen nem érteni... Jól összevesztünk ezen párszor gimis koromban, amikor megkértem, hogy segítsen benne. Úgyhogy nem szép emlék
2023. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig szerettem és értettem is, de azt vettem észre, hogy még műszaki területen is a többség nem nagyon szereti és nem is túl jó benne, a rajzolást sem szeretik.
2023. márc. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ameddig nem kell számolni rajta, addig szeretem.
2023. márc. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
A matekon belül a geometriát utáltam mindig a legjobban. Még a középsulissal annyira nem is volt gondom, de komoly ptsd-t okozott, mikor általánosban középpontos tükrözést és társait kellett szerkeszteni.
2023. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mindig az egyik kedvenc területem volt a matematikán belül. A térgeometria a személyes kedvencem.
2023. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem. De ki az, aki majdnem mindenkit lepontoz? Itt mindenki a véleményét írja le.
2023. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sosem értettem sem a számolós, sem a szerkesztős részét, ellenben a tanárunk meg azt nem értette meg, hogy nem lehet mindenki 5*-ös matekból, és nagyon lecseszett minket miatta (sokak szintén nem értettek belőle semmit). Szóval nem, nagyon rossz volt ezt a témakört tanulni
2023. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!