Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szamotokra mit jelent az...

Szamotokra mit jelent az iskola? Szeretitek? Ha nem miert nem? Es ha igen miert igen?

Figyelt kérdés
Egy fogalmazast kene irjak az iskolarol es nagyon megkoszonom ha segitettek ebben , leirva ide velemenyeteket rola . Koszonom !!!
2010. okt. 5. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

én már túl vagyok rajta lassan tíz éve, de inkább nem adnám a véleményem a fogalmazásodhoz, mert te még nem. :)

örülök hogy vége, nem is túl rossz eredménnyel, de forduljanak fel.

2010. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan nap, amikor szívesen megyek, van amikor nem. A tanárok viszonylag rendesek, az osztálytársaim is, csak ne kellene olyan sokat tanulni.( Igen, sajnos nem tanulok eleget.:D) 7-8.-ban nagyon utáltam, mert hiába volt jó az osztály, nagyon sz.ar volt az évfolyam. A 9. egész jó volt, most vagyok 10.-es és még mindig jónak tűnik.( Bár a jegyeim nem igen jók)

Ja és egy erős gimibe járok, ez nem tudom, hogy mennyire számít.

15/F

2010. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én zeneművészetibe jártam. Az iskola volt az életem, négy éven keresztül napi 12-14 órát töltöttem bent. Kollégista voltam, így hétvégén találkoztam csak a családommal, ezért is tehettem meg.

Nagyon szerettem. Rengeteg pluszt adott, és valóban hasznát veszem annak, amit tanultam. És már ezt akkor is éreztem.

Az alapbeállítottságom olyan, hogy szeretek tanulni, emiatt könnyen is ment, soha nem görnyedtem órákat a lecke fölött, mégis szinte kitűnő voltam végig. A tanárokat is szerettem - egy-két kivétellel -, mert sokat segítettek, akár akkor is, ha nem a tananyagról volt szó.


Persze szerencsés vagyok, olyan iskolát találtam, ami maximálisan megfelelt az igényeimnek, azt tanultam, amit szeretek. Ez rengeteget számít!

2010. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!