Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Faktos tárgyból lehet bukni? :D

Faktos tárgyból lehet bukni? :D

Figyelt kérdés

Felvettem a kémiát faktra, de lehet, hogy nagy butaság volt ez részemrőlxD Nem tudom még. Mindenesetre az egész évet végig kell csinálnom, és jegyeket is kapok. Viszont kémia nálunk csak 10.-ig volt, mint rendes tárgy.

Megbukhatok belőle? És akkor ugyanúgy van pótvizsga? Meg évismétlés? Ugye ez hülyeség?


2010. okt. 2. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Bizony meg lehet bukni faktos tárgyakból is...Viszont ha nagyon nem megy, akkor lehet váltatni azt hiszem... Viszont ha meg váltasz, akkor be kell hozni a lemaradást... A kémia nem nehéz... logikus ugyan úgy ahogy a legtöbb TT-s tárgy... Ellenben az irodalom szín szitsza belemagyarázást a töri pedig nem sok gyakorlati hasznot ad az életben... Nyelveket pedig nem fakton kell tanulni. Teljesen felesleges dolgok egyike a nyelvfakt...
2010. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért felesleges a nyelvfakt, kedves első?
2010. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Fölösleges dolog? Hát, akkor biztos okosabb vagy nálam, de szerintem nyelvet tanulni SOHA SEM FÖLÖSLEGES.
2010. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
24%
vedd fel a tesit faktra :D én is azon nyomom. idén érettségizek belőle,nem kell hozzá túl sok minden,csak egy kis alap kondi+felkészültség. Gyűrűzés,Talajgyakorlat,Szekrényugrás,Magasugrás, Súlylökés vagy kislabda dobás, Futás. ezen kívül van egy pár oldal elmélet,ami megtanulható. még belefér faktot váltani,ha van a sulidban tesi fakt válts arra. nem szopsz hétvégenként a könyv fölött,nem magolod a sok hülyeséget,ami a kérdésedet olvasva nem is érdekel téged.
2010. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolta, hogy felesleges olyan dologból faktra járni, amit meg lehet tanulni egyedül is, pl. nyelv, de ez pl. a reál tárgyakra nem igaz.
2010. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
A nyelvet sem tudja ám mindenki megtanulni magától, sőt, az a biztos, ha tanárhoz jár, mert az tudja megmondani, hogy mit mond rosszul, hogyan kell, stb.
2010. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*Valamint ha érettségizni/nyelvvisgázni akar nyelvből, akkor ismernie kell a típusfeladatokat is.
2010. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Hogy miért felesleges a nyelvfakt? Azért, mert iskolában nem lehet nyelvet tanulni... 12 évig próbálták belém verni a német nyelvet és egy épkézláb német mondatot nem tudok mondani két évvel az érettségim után(előtte is csak nagyon alap dolgokat). Az iskolában nem egyedül vagy, így a tanár a csoport tempójában halad... Gyakorlatilag felolvassa a könyvet, ha érted oké, ha nem akkor hülye vagy. Én 8. osztály elején kezdtem el angolt tanulni a nulláról. 9. elején megírtam az angol szintfelmérőt és bekerültem a legjobb csoportba... Nyelv fakt arról szól, hogy ha tényleg máshoz nem értesz akkor oda még mehetsz. Ez az én véleményem. Lehet vitatkozni.. Nyilván nagyban függ az állásfoglalás, hogy ki mennyire tud nyelvet tanulni. Az én gimnáziumomban a nyelv faktosoknak amint meg lett a középfokú nyelvvizsgájuk nem állt másból a fakt, mint hogy süti, üdítő aztán a többit találjátok ki. Pedig egy elég neves gimibe jártam. Még egyszer hangsúlyozom... ez csupán az én álláspontom. Nem feltétlen kell egyet érteni...
2010. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második!


Bocs.. én nem azt mondta,, hogy nyelvet tanulni felesleges, sőt nagyon is fontos, csupán az a véleményem, hogy nem az iskolában fognak engem megtanítani idegen nyelven beszélni...

2010. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A fakultáció nem kötelező tantárgy, hacsak nem úgy van kialakítva az órerend, hogy kötelezően mindenkinek benne van egy fakt. Tehát nem lehet megbukni, mert nem tartozik bele a tanév alapkövetelményébe, de azért azt nem tudom elképzelni, hogy választottál egy tantárgyat, nyilván azért, mert jól ment és terveid vannak vele, és hirtelen meg akarsz bukni belőle. Hát tanulj!
2010. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!