Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó, Bevált tanulási tippek?

Jó, Bevált tanulási tippek?

Figyelt kérdés

Nincs elég időm tanulni mert minden nap van valami pl: edzés, dráma, kémia szkkör, külön angol ...ilyenek...

nincs időm tanulini max 2 óra egy nap de az énb tanulási tempónhoz kevés valami jó ötlet?


2010. okt. 2. 13:19
 1/4 anonim válasza:

angol szavakra


én kiírom egy cetlire és olyan helyre ragasztom őket h naponta sokszor lássam és így rögzül

egyszerre 3-4 szót szoktam

mondjuk nagyjából hetente cserélem őket

2010. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leülök és nekiállok. Sajnos nincs mese... Ill az órán figyelés sokat tud segíteni... Én órán figyelek.. kb megértem, hogy miről van szó mi merre hogy... aztán óra előtt még egyszer gyorsan átfutok a vázlaton, hogy tudjam, ha felelés van kb miről is kéne beszélni xD
2010. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2óra az azér bőven elég tanuláshoz :D

1-Figyelj órán (ha figyelsz otthon már csak 1-2x átfutod elég)

2-Írj az órán vázlatot (rövid, lényegre törő, stb., ha vkit megkérsz biztos segít neked megmutatni h lehet jó vázlatot írni)

3-Otthon nézd át, ha figyelsz meg jó a vázlatod ak max 30p alatt megtanulsz mindent :D

2010. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszíí☺☻♥
2010. okt. 7. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!