Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgákra tényleg meglehet...

Vizsgákra tényleg meglehet tanulni egy hét alatt kb 100 oldalt?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős, nyelvszakon vagyok. De annyira sokat adnak fel, hogy egyszerűen nem tudok még az előadásokra is készülni.
2010. szept. 25. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
a vizsgákra általában(jobb esetben) nem csak 1 heted van,hanem több,de azt te osztod be h mit mikor tanulsz...én 2.os vagyok mozgóképen és már csak gyakorlati tárgyaim vannak,de eddig mind elmélet volt és én egyáltalán nem vagyok az a tanulós fajta,de...elméleti tárgyakon ha van írásbeli,akkor azon általában sokan vannak és egyszerűbb puskázni..szóbelire meg csak sikerül valahogy...de elmondanám neked h a 100oldal szóbelire simán egyszerű...azzal semmi gáz...a bibi 500oldal/hétnél kezdődik..de ne keseredj el..csak be kell osztani az idődet..
2010. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Jogász képzésen akár 150 oldalt naponta is... Amikor soka vizsga (7-8), s mindegyikre illik tanulni akkor a muszáj nagy úr, s mivel csak pár nap van két vizsga között, igencsak darálni kell az anyagot! :D Nem sétagalopp, de ELTE ÁJK...
2010. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha másoknak sikerült akkor neked is fog.:)

Próbáld meg úgy, hogy egyszer átolvasod közben kiemeled a fontos részeket és azokat még egyszer-kétszer, nekem ez vált be.

2010. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk azért arra kíváncsi lennék, hogy sok embernek mi marad meg a napi 150 oldalból. Én mérnöki szakokra jártam, a maximum napi 30-40 oldal volt nekem. Szóval 100 oldalt simán meg lehet tanulni 3-4 nap alatt (kivéve ha idegen nyelvű), egy hét alatt meg biztosan. Majd Te is belejössz, ne aggódj!
2010. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetemre csak a "jobbaknak" kell járni, ők meg tudnak.
2010. szept. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha totál ismeretlen az anyag, és mondjuk nem csak rizsa az egész, akkor nem igazán lehet megtanulni.

Azért év közben muszáj kicsit belenézni...

Nekem is volt olyan tárgyam (pszichológia), amire 300 oldalt kellett elvileg tudni, és 2 napom volt rá. Kb kétszer olvastam el, de az egész akkora rizsa volt, hogy simán fel lehetett mondani a lényeget utána..

De pl biokémiából vagy anatómiából ezt már nem tudnám megcsinálni, csak ha van vmi fogalmam róla...

2010. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!