Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így meglehet a 4 es töri...

Így meglehet a 4 es töri érettségim?

Figyelt kérdés

Az írásbelim nagyon jóra sükerült 4 ponton mult a 4-es. Szóbelimet még nem tudom. Az Iszlám vallást húztam ki. elmondtam mohamed életrajzát, a vándorlás okait a vallás egységesegét, vagy valami ilyesmit, de ezt annyira nem fejtettem ki valami jól. Az 5 alappillérjét. A tanárom kérdezet hogy miket kaptunk tölle. Ezt sajna akkor nem jutott nagyon eszembe, aztán azt hogy merre terjeszkedtek. Azt tudtam hogy bizánc fele azt tudtam a perzsát pedig egy kiss segítséggel tudtam . Szewrintetek meglehet... szerintetek az nem vicces hogy 2 szer huztak meg töriből, majd a minden évben 2 es voltam most meg 4 éretségire hajthatok. irjátok már le véleményeiteket.

(Elnézést a helyesírási hibákért és előre is köszönöm)


2011. jún. 24. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani, amúgy, ha rossz tanuló voltál, akkor grat, ügyes vagy, az hogy négy ponton múlt akkor mit jelent, hány %? mert ez alapján lehetne viszonyítani, hogy a maradék 60 pontból szóbelin mennyi kell, hogy felhúzd, az biztos, hogy ha pl. elértél 55%-ot, akkor a 60 pontnak több, mint 55%-át kell elérned, hogy javíts.
2011. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így hármas. Ha nagyon jóindulatúak, akkor lehet egy gyenge négyes is.
2011. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na hányas lett?:) Második voltam.
2011. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!