Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várjátok már a sulit? Holnap...

Várjátok már a sulit? Holnap iskolakezdés!

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 18:17
A kérdező szavazást indított:
igen
talán, is-is
Nem.
73 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Várnám. De már nem vagyok az baszki. Jó is volt
2022. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
De még hogy. Igaz, én szülő vagyok...
2022. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bizony jó volt, csak lecót írni meg tanulni kicsit kellett


Szülőként, nagyszülőként várod, hogy nem otthon eszi a rossebb a kölköt?

2022. aug. 31. 18:44
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem arról szól hogy ne legyenek otthon, hanem unalmukban már nem lehet velük bírni, Nekik is jobb az iskola, utána meg a barátokkal lenni, mint itthon ténferegni, és a tévé\gép előtt ülni..
2022. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Én örülök, végre nem idegesittenek, már nagyon idegesittettek
2022. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
73%
Kedves 5 ös gratulálok büszke lehetsz magadra
2022. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Attól tartok, oltás ide, oltás oda, hatalmas mellénnyel elindul élőben a suli, aztán október-novemberrel megint jön a hideg, és sok lesz a hiányzás, és szépen - oltás ide, oltás oda - majd jól ráfogják a többségre, hogy koronás (mert az kényelmes, tesztelni meg persze nem lehet emberek tízezreit az oktatásban az összes diákot meg tanárt, meg akkor már persze a szülőket is kellene egytől egyig, kivétel nélkül) , és az állam majd faxán központilag berekeszteti az élő sulit, elrendeli az online-t és megy minden kezdődik előről. (Ez kényelmes is, mert akkor november-decemberben nem kell fűteni, 22 fokot tartani, ezzel egy halom, egy rakás pénzt meg lehet spórolni - lsd. rezsicsökkentés! Iskolánként néhány milliót biztos, országosan és összességében pedig tuti milliárdokat, de összességében néhány százmilliót százszázalék biztosan)

S akkor onnantól kezdve ugyanaz lesz, mint az előző 2021/22-es tanévben volt.


Én a magam részéről ettől tartok, NE legyen igazam!

2022. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is örülök. Így nem jár az eszük azon hogy kábítózzanak jódolgukban meg mobilozzanak. Mennek tanulni legalább valami leköti őket
2022. aug. 31. 19:42
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Amíg meleg van lesz oktatás...utána, majd a covid-ra ráfogják a dolgot, hogy kell az online oktatás és ezzel off a fűtési szezont meg húzza le mindenki otthon a drága rezsi mellett, nehogy a suliba kiteleljen a gyerek az milyen már nem? :O Othhon 7-szeres gáz ár mellett jobban fog melegedni csóró gyerek ... meg az államnak is dupla nyereség, mert a sulikat nem kell fűteni otthon meg nyílván több fog fogyni mindenből, ha otthon van a gyerek :) Okosak ezek és mindezt, majd letolják a "veszélyes" covid-ra hivatkozva. Ki van ám ez találva rendesen.
2022. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem várom ,de bízom a szerencsében remélem online oktatás lesz szeptember közepétől mert a sok hülye gyerekhez már nincs kedvem, gyomrom, idegeim minden évben tönkre mennek. Nekem már így 18 évesen ehhez a sok piszkálódos gyerekes mégis olyan felnőttnek érzik magukat gyerekekhez nincs kedvem jogosan szerintem.
2022. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!