Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25 év felett passzív hallgatói...

25 év felett passzív hallgatói jogviszonnyal lehet jelentkezni diákszövetkezetekbe?

Figyelt kérdés

Láttam pár hirdetést ahol külön kiemelik, hogy aktív jogviszony kell vagy ha passzív akkor csakis 25 év alatti lehetek.


Aztán más hely meg csak annyit ír hogy hallgatói jogviszony kell - külön kiemelve hogy aktív vagy passzív, az nem érdekli őket hogy hány éves vagyok.


Ez amúgy miért jó nekik hogy 25 év alatt lennék de passzívon? Azt értem hogy én nem a bruttó bért kapnám egyenesen - de ez engem érint. Ez nekik miért követelmény?


Illetve jelentkezhetek 25 év felett passzív hallgatói jogviszonnyal diák/iskolaszövetkezetbe?


2022. jún. 20. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
28%
Nem jelentkezhetsz.
2022. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!