Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megvan a megfelelő mennyisé...

Ha megvan a megfelelő mennyiségű osztályzat szamít, hogy mennyit hiányoztam?

Figyelt kérdés
Elég sokat hiányoztam idén, de minden tantárgyból megvan a 3db jegyem, nincs meg a 250 óra(166 db) de szövegértésből év végéig 34 óránk lesz és 8-on nem voltam, számít ez, ha van elég jegyem?

2022. máj. 16. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Tudtommal hiába van elég jegyed, ha megvan egy bizonyos számú hiányzás, akkor osztályozó vizsgát kell tenned. Nálunk legalábbis így volt még gimiben.
2022. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
A három darab osztályzat félévente értendő, azaz a tanév végén már hat darab osztályzatodnak kell lennie. Ha ez megvan akkor nem lesz osztályozóvizsga bármennyit is hiányoztál igazoltan.
2022. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan tantárgy, hogy szövegértés. Ne keress ott problémát, ahol nincs. Fel sem merül az osztályozóvizsga. Az 1. pedig rosszul tudja.
2022. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Összesen 250 óra hiányzás, vagy pedig tantárgyanként 30% hiányzás után kell osztályozóvizsgát tenni.

Nem az számít, hogy hány jegyed van.

2022. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen én is úgyértettem, de meg van félévente a 3 jegy.
2022. máj. 16. 19:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor tehát, nem kell paráznom, mert ha jól számolom akkor 34-nek a 8 a 23,5%-a.
2022. máj. 16. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

De számít, 4-es, nem értesz hozzá. Ha van elég jegye, akkor abban az esetben se kell vizsgáznia, ha túllépi az óraszámot. De az most fel se merül.

És még egyszer mondom, milyen szövegértés? Nincs olyan tantárgy!

2022. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!