Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készülhetek még fel a...

Hogyan készülhetek még fel a napokban?

Figyelt kérdés
Infóból előrehozottazok, de az a helyzet, hogy elég lassan megy és az izgalom miatt meg a stressz miatt még a kezem is remeg. Mit tehetnék azért hogy gyorsabban tudjak haladni és ne izguljak annyira? 😅

2022. máj. 8. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj sokat előtte. Akkor nem fogsz izgulni, mert nem lesz semmi, ami meglephet téged.
2022. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2022. máj. 16. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Végül hogy ment? Nekem szerintem 95-100% lesz. Csak az SQL kiegészítős feladatban nem voltam biztos.
2022. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó neked😄

Én végig izgultam az egészet, és az a baj hogy túl sok időt töltöttem a szövegszerkesztéssel, így a többire elég kevés maradt. Az adatbázist mi suliba egyátalán nem vettük, a gépemen meg nem működött az Access és csak az utolsó napon tudtam rá gyakorolni😅 ha jól emlékszem csak 2 lekérdezésig jutottam, mert már pont letelt az idő... Bár azért ezeket a lekérdezéseket is elég gyenge módon csináltam meg😅

Az Excel meg a prezentáció szerintem jól ment, a wordben nem tudtam beállítani a szomorú emojit(sehol se találtam), meg szerintem a végén rontottam valamit a térközekkel... Azért remélem nem lesz olyan rossz😬

2022. máj. 16. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te középszintűt írtál :D

Én eddig azt hittem, hogy te is emeltet írtál a mai nap, mint én :D

2022. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Áhh nem, még csak középszintűt. Előrehozottként írtam, majd jövőre lehet hogy megpróbálom az emeltet is😅
2022. máj. 17. 06:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is most előrehozottan írtam meg, mert így erre tudtam öszpontosítani az időmet. Középszintűt én csak skippeltem, mert felesleges.
2022. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hú, az nem semmi... Remélem hogy jól sikerült neked :)
2022. máj. 25. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát elején boldogan azt hittem, hogy 100% lesz, de másnap rájöttem egy végzetes hibára, ami miatt többször is elgondolkodtam az életem értelmén. Elfelejtettem beadni egy elékszített képet, ezért az -3 pont :(. Szóval lőttek az egyetemi felvételimnek, csak 98%-os lesz az emelt infóm. Remélem te nem követsz el ilyen hibákat :(
2022. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uhh, pedig ez még nem tűnik olyan nagy hibának... Ha emeltezek mindenképpen figyelni fogok erre. Ilyen szigorú az egyetemen a felvétel?
2022. máj. 27. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!