Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel igénylés, segítség?

Diákhitel igénylés, segítség?

Figyelt kérdés

Van egy olyan pont, ahova be kell írni a képzésben elvégzett félévek számát, kitöltési útmutató magyarázata: az ön által megjelölt képzésben már teljesített félévek száma.


A postán az ügyintézőnek fingja sincs az egészről, ő csak "továbbítja".


Na most, hat félévet már eltöltöttem az egyetemen, de csúsztam, azaz egy alappanel tárgyból elhúztak és következő évben csak azt az egy tárgyat vehettem fel meg fakultatív szirszarokat, azaz nem haladhattam sehova, egy évet úgymond kétszer csináltam, tehát gyakorlatilag négyet félévet teljesítettem sikeresen, de hatot töltöttem ott. Most akkor mit írjak be? 6 vagy 4?


2010. szept. 15. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már megkérdezted tegnap is és ha jól sejtem, nem jött válasz. Esetleg mi lenne, ha felhívnád a DHK-t, náluk autentikusabbat úgysem találsz.
2010. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem kérdeztem tegnap semmi úgy mellesleg.
2010. szept. 15. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Én felhívattam őket anyámmal, mert nincs a kártyámon és az információ pénzbe kerül LOL. Azt mondták, hogy amennyit sikeresen megcsináltál, nem amennyit eltöltöttél. Ha tehát 6 fél évet jártál, de ebből négyet csináltál meg rendesen, akkor 4.
2010. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,ohgy sikerss volt-e vgay sem a DHK-nak az eltötlött évek kelenek tehát a te esetedben ez 6 félév.
2010. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na az fasza, remélem nem ezen fog múlni, az ügyfélszolgálatuk szerint a sikeres számít. De előtte bemondják, hogy rögzítik a beszélgetést, ha ezen múlik majd hivatkozok rá, hogy ezt mondták. xD
2010. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hallagatói jogviszony számít. Vagyis ha 6 féléve vagy jogviszonyban az egyetemmel akkor 6 de ha ebből 2 félévet nem voltál akkor 4.
2010. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Körbemagyaráztam az ügyfélszolgálatnak és mikor elmondta, akkor megint megkérdeztem, hogy tehát, ha már hatot ott voltam, a hetediket kezdem, de a csúszás miatt olyan, mintha csak az ötödiket kezdeném akkor négyet írjak? Azt mondta igen, akkor négy. Hát remélem tényleg.
2010. szept. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!