Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy készüljek fel LELKILEG a...

Hogy készüljek fel LELKILEG a matekdogára?

Figyelt kérdés
Matek tagozatra szeretnék menni, de a nemrégi dolim 4-es lett. Hogy készüljek fel a holnapi dolgozatra?
2010. szept. 14. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Általános iskolás vagy? Ha igen, akkor ne aggódj... mit vesztek? pitagorasz-tétel? nem olyan nehéz... A 4-es jegy pedig nem olyan rossz...


Én emelt matekos vagyok 4 éve (idén érettségizem), de különösebben nem érdekel a matek, csak azért jöttem ide, mert akartam valamiféle "szakosodást", viszont jól jön, hogy a középszintű érettségimet jól megírom majd :)


Ha matek tagozatra mész, nem kizárt, hogy még 1-es, 2-es jegyed is lesz matekból, hiába voltál 8-ban színötös... (tapasztalat)


Nem akarlak eltántorítani az elhatározásodtól, szép tárgy a matek, csak meg kell érteni, és máshol is tudod kamatoztatni a tudásodat...


Szal röviden: Ne görcsölj, ne is érdekeljen, hogy 4-es lett az előző dogád, zárj ki minden zavaró tényezőt :)


(Bocsi a regényért :))

2010. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszi!!!!

Semmi gond, bnőm ennél hosszabbakat szokott írni xD

2010. szept. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!