Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek könnyű középszinte...

Szerintetek könnyű középszinten érettségizni minden tantárgyból?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit értesz „minden” alatt.
2022. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én egy kémia vagy fizikával középszinten is megszenvednék, valószínűleg buknám is, mert ez a kettő tantárgy sosem ment. De magyarból, töriből, matekból és nyelvekből is könnyű a közép. Az informatikáról ne is beszéljünk, az is rém egyszerű. De amúgy ez nagyon attól függ, kinek mi megy. Én anno fizikából és kémiából mindig próbálkoztam, de nagyon nehezen értettem meg a dolgokat. Viszont ha valaki azért az évek során többé-kevésbé képben volt a dolgokkal, akkor kétlem, hogy olyan nehéz lenne számára az érettségi belőle. Szóval ez tényleg attól függ. Én az érettségire nem nagyon tanultam így külön, mert olyan tantárgyakból érettségiztem, amiből azért mindig is tanultam és tudtam, szóval nem az utolsó 2 hónapban próbáltam megtanulni mindent.
2022. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Kinek mi a könnyű.

Mennyire vagy felkészült?

Mennyire magas az intelligenciád?

Mennyire vezérel tanulás szeretete?

2022. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanul, gyakorol az ember, akkor persze. Nem nagy ördöngösség. Típus feladatok vannak, azt kell begyakorolni, aztán sima ügy.
2022. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!