Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolában tényleg kellene...

Iskolában tényleg kellene iskolaköpeny az egyenlõtlenségek visszaszorítása érdekében?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kellene. Normális nevelés kellene
2022. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az angol iskolák egyenruhája tetszik. Ott még az sincs, hogy ilyen köpeny,meg olyan köpeny.Mindenki egyformában, az iskola által kijelölt boltból beszerezve. Punktum.
2022. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitől szorítaná vissza az egyenlőtlenségeket??? Iskolaköpenyben nem lehet lazacos szendvicset enni, vagy Hilfiger hátizsákot vinni? :-DDD


Ez már régen se működött....


Az iskolai egyenruha szerintem egy kicsit más. Ott nem az egyenlőtlenségek elfedése a cél, hanem a "corporate identity".

2022. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még hordtam iskolaköpenyt,undorító volt, 100 % nejlon. Ráadásul mindenki csak magára kanyarította, aztán simán látszott, hogy milyen drága ruha van alatta. Az egyenruha az más kérdés.
2022. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én sulimban van, de az ég világon semmi haszna, attól még látszik az ember márkás ruhája/kiegészítője
2022. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!