Egyetemen az eloadok, gyakorlat vezeto tanarok mennyire orulnenek ennek? Nem lenne a szemukben "nyalizas"?
Figyelt kérdés
Van 3 tanarom aki nagyon szimpatikus, latszik, hogy ok tenyleg tanitani szeretnenek minket es barmikor szivesen segitenek. Arra gondoltam, hogy a felev utolso orajara keszitenek nekik egy kis aprosagot, pontosabban egy kicsi karacsonyi diszt. Van koztuk egy olyan tanar, aki a kovetkezo felevben is tanitani fog. Egyik targy sem kollokviumos, mindharom oktato targya gyakorlati jegyes.
Szerintetek orulnenek ennek az aprosagnak?
Oket ugye nem ajandekozzak a diakok, mint gimiben vagy altalanos iskolaban.
2021. okt. 8. 11:27
1/6 anonim 



válasza:





Ha az utolsó óra végén kifelé menet odalépsz és megköszönöd a féléves munkáját, majd kívánsz neki jó pihenést az ünnepekre és remélhetőleg a vizsgaidőszakra is, akkor abban nincs kivetnivaló. Ez mellé egy apróság simán belefér.
Szerintem.
2/6 A kérdező kommentje:
Igen, en nem "bevagodni" szeretnek naluk, hanem megkoszonni a munkajukat es szerintem jol esne nekik, ha 1-1 hallgato emberkent kezelne oket
2021. okt. 8. 11:37
3/6 anonim 



válasza:





Szerintem ez túlzás. A férfi tanárok azt fogják gondolni, hogy valamit akarsz tőlük.
4/6 anonim 



válasza:





A félév utolsó órájára még ne, hanem várd meg, míg beírják Neptunba a jegyed.
5/6 A kérdező kommentje:
Utana lesz olyan aki mar nem tanit. Amugy mindharom no, az egyik 32,a tobbi 40-45 eves...
2021. okt. 8. 15:34
6/6 anonim 



válasza:





Utána is bármikor ráérsz írni nekik egy-egy e-mailt és beugrani a fogadóórájukra. Várd meg, míg beírják a jegyet, hidd el, azután tényleg nem lesz még véletlenül sem félreérthető a szándékod.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!