Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az egyetemen a...

Mennyire nehéz az egyetemen a védőnői szakot elvégezni?

Figyelt kérdés
Akik korábban elvégezték ezt a szakot kérlek írjatok!

2021. szept. 11. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, idén kezdtem levelezőn :)

Úgy tudom, nem a legkönnyebb szak, de meg lehet csinálni. Semmelweisen biztosan húzósabb mint máshol.

2021. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szia vannak húzós tárgyak de nem olyan durvák mint pl gyógytornászon, de erős természettudományi ismeretek kellenek kémia biológia biokémia sejtbiológia
2021. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

AZ anatómia a legnehezebb.

Csak akkor menj oda, ha tényleg nagyon szeretnél egészségügyben dolgozni.

2021. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Az anatómia nagyon durva szórul szóra kell mindent tudni plusz latinul is. Sokan emiatt szokták otthagyni.
2021. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Első válaszoló vagyok, túl az első vizsgaidőszakon, a következő küszöbén. Nem vészes az anatómia (Debreceni Egyetem-levelező). Tarsoly Emil Funckionális Anatómia könyvből kell tanulni, plusz van kari hivatalos jegyzet is, ami tökéletes. Sokan 2-3 gyerek mellett csinálják. Ha középiskolában egy erős 3-as tanuló voltál, onnan már bőven hozható, ha becsülettel nekiülsz. Semmit nem kérnek szó szerint anatómiából nálunk, de az alapvető fogalmakkal, összefüggésekkel illik tisztában lenni mint leendő eü szakember. Biokémia nehezebb volt szerintem mint az anatómia. Nulla gimis biosz-kémia-fizika alaptudással is teljesen hozható. Mindent elmagyaráznak, ha meg nem, akkor ott a youtube és az oktatóvideók. Tölteték tantárgyak kisujjból kirázósak. Ha szeretnél védőnő lenni, jelentkezz, próbáld meg, gyönyörű hivatás! :) Ne szegjék itt kedvedet!
2022. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!