Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika vagy informatika...

Fizika vagy informatika középszintű érettségi?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a BME-re akarok menni, viszont a felvételi szempontjából mindegy, hogy melyiket választom. Mik a tapasztalatok, melyik a könnyebb? Továbbá, középszinten, melyikből van szóbeli?
2010. aug. 30. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőből van szóbeli. És az infó szerintem sokkal könnyebb.
2010. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az infó könnyebb.

Mind a kettőnél kell szóbelizned.

2010. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sulidtól függ melyik jobb szerintem mert azt halottam valahol semmi infót nem tanítottak de ha rendesen megtanították nálatok és van némi érdeklődésed is iránta elég könnyű megcisnálni énis infón voltam emelten is meg közepen is előtte és Bme-s lettem hátrányát nem láttam hogy fizikából nem voltam az infó előnyét viszont igen
2010. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

informatika..sztem mindenképpen :)

ha persze értesz a felhasználói programokhoz :)

mert ott a gyakorlati részre mennek rá eléggé

a szóbeli azt hiszem, h csak 30 pont a 150-ből

2010. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem bme-n, de én is mérnök leszek.

én fizikából érettségiztem és csak a jó oldalát látom a dolognak. sok mindenben segített, hogy jó volt a fizikatanárunk.

de tény, hogy az infó könnyebb és több helyen is elfogadják (ha esetleg más szakot is szeretnél majd később tanulni)

én a tanár alapján (is) választottam annó a fizikát, sokat számít, hogy ki tanítja!

2010. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

infó könnyebb, de a fizika sokkal hasznosabb, ha olyan témába tanulsz tovább.

szóbeli mindenhol van, fizikából kísérlet is...

2010. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Informatika. Egyrészt sok helyen kell, másrészt ha 80%-on felül teljesítesz kapsz 5000-ért egy ECDL bizonyítványt is, ami arra jó, hogy tudod bizonyítani a cégeknél, hogy értesz a felhasználói programokhoz.
2010. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!