Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan balkezes, akinek a...

Van olyan balkezes, akinek a gyerekét, vagy őt magát a pedagógus átszoktatta, vagy át akarta szoktatni jobb kézre?

Figyelt kérdés

+ az ilyeneket miért engedik gyerekek közé?

+ milyen volt megélni?


2010. aug. 30. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem én vagyok az, nem a gyerekem az, de egy középsulis barátnőm így volt. Általános első osztályban a tanár azt mondta neki: "Én nem tudok balkezes diákot tanítani, ezért te is jobbkezes leszel..." A történet folytatása az, hogy a lány anyja tanárnő, úgyhogy megtanult a lány írni bal kézzel, nem tudták átszoktatni.

2010. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk alaposan elküldte az ilyen pedagógusokat a francba. Ha átszoktatják a gyereket, az súlyos problémákat okoz a jövőben.
2010. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én balos vagyok, nem emlékszem rá, h komoly problémák lettek volna ezzel kapcs. Próbálkoztak sztem suliban/oviban, aztán mikor látták, h jobbal reménytelenül béna vagyok, akkor hagytak a kis balkezes világomban :)

Bár csúfoltak egyszerkétszer....

De nem lettem kretén a trauma miatt :)

2010. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!