Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sokára 17 éves vagyok és...

Nem sokára 17 éves vagyok és megéri elkezdeni?

Figyelt kérdés
Még szakmát tanulok és jogosítványt le szeretnem tenni elkezdjem a jogsit vagy inkább még ne?
2021. aug. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nyugodtan kezdheted. Az csak plusz. Hajrá 😃
2021. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Akkor eri meg a jogsit megcsinalni, ha utana lesz alkalmad vezetni is rendszeresen, szerintem. En is megcsinaltam 19 evesen, de azota se vezettem, mert elkoltoztem es nincs szuksegem autora egyaltalan. Igy ha lesz is autom valamikor, tuti, hogy plusz orakat kell vennem, nagyon kiestem a gyakorlatbol.
2021. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is csak akkor csináld meg, ha tudod, hogy utána fogsz is vezetni. Én rögtön elkezdtem az első adandó alkalommal, mert a szüleim szerették volna, de a forgalmi vizsga óta egyetlen egyszer sem vezettem. Ez már 4 éve volt. Nincsen szükségem arra, hogy vezessek, nincsen saját autóm (reálisan nézve nem is lehetne és nem is lesz) és ez alatt az idő alatt kb. mindent el is felejtettem, tehát most már kezdhetném legelőről.
2021. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri most elkezdeni, mert a suli mellett könnyebben belefér az idődbe, és sosem tudod, mikor jön jól. Akkor is, ha a jogsi megszerzése után nem vezetsz rendszeresen, szükség esetén egyszerűbb lesz néhány órát venni és gyakorolni egy kicsit, mint akkor kezdeni teljesen nulláról, és közben azt kívánni, bárcsak szántál volna rá néhány hónapot, amíg jobban ráértél.
2021. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!