Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni a szóbeli...

Hol tudom megnézni a szóbeli középszíntű történelem érettségi tételsort? Hány tétel van összesen amiből húzhatunk?

Figyelt kérdés
A neten rákerestem,de konkrétan sehol sem találtam meg. Mi az egyes tétel, mi a kettes tétel, mi a hármas tétel stb...??? Közben itt olvastam,hogy iskolafüggő,de azért olyan sokban nem térhetnek el. Nekem bármelyik iskolából jó lenne,csak már kapjak végre egy hivatalos tételsort!!!
2010. aug. 30. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg iskolafüggő. Meg ezt az első hónapokban megkapod a tanártól. Én 2009-ben érettségiztem, nekem ezek voltak: felfedezés, Kádár-korszak, Széchenyi és Kossuth, ipari forradalom, Mátyás kora, EU, stb. (bocsi, de most csak ennyire emlékszem)
2010. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt mindíg a tanárod álltja össze, így mindenhol más. majd megmondja időben. gondolj bele, ha előre tudná miért járnál évekig suliba...
2010. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

majd a tanár megmondja

20-25 tétel lesz 1 tantárgyból és úgy tudom hogy minden évben 10%-ot kell változtatni a tételsoron,tehát mivel a tanárok általában lusták arra hogy minden évben új tételsort találjanak ki(amúgy se lenne értelme,meg minek szívatni a diákokat) ezért általában 2-3 tételt kicserélnek.Ha annyira akarsz már most tanulni megkérdezed egy a sulitokban most érettségizettől hogy mik voltak a szóbeli tételek.Ha okos vagy olyan embertől kérdezed meg aki kidolgozta a tételeket,és olyan kedves hogy oda is adná neked.

2010. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!