Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Nyelvi szintfelmérőm...

SOS! Nyelvi szintfelmérőm lesz holnap, van értelme így elmennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lebetegtem! ELTE tanító képzős leszek csak második müv. területnek jelöltem be az angolt ahova egyébként is túljelentkezés van és nem is szeretném annyira.


Lehet valamilyen következménye annak ha nem megyek el? Köszi


2010. aug. 29. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben mindenképpen elmennék, nehogy baj legyen később belőle. Semmit nem vesztez vele, gondolom nem hozzák nyilvánosságra a dolgozatodat.

2010. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én vegyészmérnök vagyok, nekünk matekból, fizikából és kémiából is volt szintfelmérő az első héten. matekot megírtam rendesen, fizikát 10 perc után beadtam, kémiára meg el se mentem. semmi se történt. lehet, hogy idegennyelvből is volt, de akkor meg arról nem is tudtam. :-D


szóval szard le nyugodtan szerintem.

2010. aug. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy akinek volt nyelvizsgája(közép angol) annak nem kellett megírnia.
2010. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elmentem végül:))
2010. aug. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!