Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki általános ápolónak tanul...

Aki általános ápolónak tanul annak milyen órái vannak?

Figyelt kérdés
Általános ápolónak fogok tanulni érettségi után, viszont nem fősulin hanem egy ilyen technikumi képzésem ami 3 éves. A neten és a suli honlapján sem találtam semmit hogy ez hogy is működik. Egy olyan helyen fogok tanulni ami gimnázium is egyben, momdjuk ehhez nem lesz sok közöm. Arra lennék kíváncsi hogy milyen órák lesznek, miket fogunk tanulni. És hogy az oktatás úgy lesz mimt az egyeten hogy félévenként van vizsgaidőszak vagy pedig inkább olyan lesz mint a gimi hogy mindig be kell járni és lesznek dogák? Illetve hogy a gyakorlatok mikor szoktak lenni?

2021. júl. 17. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én gyakorló ápolónak tanultam, 2 éves volt, de mivel neked 3 lesz, így ezeket is magába foglalja majd.

Nekem volt belgyógyászat, gyerekgyógyászat, ápolástan, anatómia, mikrobiológia, kórtan, népegészségtan, jogi ismeretek, pszichológia, szociológia, orvosi latin, gyógyszertan, egészségfejlesztés, rehabilitáció, diagnosztikus és terápiás ismeretek/beavatkozások, de még ezen kívül persze nagyon sok minden van.

2021. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatás, olyan mint egy rendes gimnáziumban. Ugyanúgy van temazaro és minden, amikor bejelentik. Nem csak félévente van vizsga.

A gyakorlat nekem például hétfő, kedd, és szerda délelőtt volt csak, de az általános ápolónál nem tudom, hogyan működik ez.

2021. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!