Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2021-ben fejeztem be egy 2...

Ha 2021-ben fejeztem be egy 2 éves képzést, akkor jár az egyszeri pályakezdési támogatás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben a téged alkalmazni szándékozó cég megfelel a pályázati feltételeknek és nyer is, akkor igen jár nekik és sokat tudnak rajtad spórolni.


2021-ben 1000 munkahelyet támogatnak meg, ráadásul br. 476eFt-os fizetéssel 10 hónapon keresztül és nincsen továbbalkalmazási kötelezettségük sem.

2007-ben engem is így vettek fel, de csak br. 180eFt volt a támogatás, így annyit kaptam, letelt a 10 hónap kirúgtak és felvették a következő támogatásnak megfelelő embert.


Br. 476e szép kis pénz (álom kategória), ezért is van, hogy a kezdő többet kap a 10-20 éve ott dolgozóknál, majd 10 hónap után lapátra kerül.


Kérdező te kit vennél fel, egy tapasztaltabb szakértőt br. 240e-ért, vagy egy abszolút újoncot br. 476e-ért, akinek a bére neked ingyen van???

2021. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, elég elkeserítő ez az egész.

Viszont tavaly bevezetett rendeletre gondoltam:

[link]

2021. júl. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!