Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pályakezdőknek miért nem...

A pályakezdőknek miért nem jár semmi anyagi támogatás?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, de még nem találtam munkát, a vírus miatt sokkal kevesebb lehetőség van. Azt mondták, hogy nekem nem jár semmi támogatás (pl. munkanélküli segély), mert még nem volt munkaviszonyom. Állítólag a Foglalkoztatást Helyettesítő Támogatás se jár... Miért nem? És ha valaki külön él a családjától, az haljon éhen? Annak jár, aki 1 évet az utcát kaparta, mert ő dolgozott, de annak nem, aki a vírus közepén fejezte be a tanulmányait?

2021. jan. 5. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem lehet, mit tenni. Ez van.
2021. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy több maradjon a politikusaink zsebében, azért.

Igen, undorító. De ebben az országban mi nem az?

2021. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
értem, szóval még egy fillért nem fizettél a közösbe, de már nyújtod a markod... hát sajnos ez nem így megy
2021. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

#3

Te biztos sokat raktál a közösbe pályakezdőként, igaz?!

A kormány csak ne akarja tukmálni a gyermekvállalást, ha nem hajlandó segíteni a fiatalokat.

Ha nem jut a pályakezdő munkához, mert b@sznak értelmes munkahelyeket teremteni, akkor miből dobjon a közösbe, okoska?

De, de nekik a dolguk...("ahány munkahelyvtönkrement, annyit hozunk létre" ha-ha-ha. Egy büdös nagy...azt hoznak ezek létre).

2021. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

bocsánat, de a kérdező nem munkát szeretne, hanem anyagi támogatást

egyetértek azzal, hogy segítsük a fiatalokat munkához jutni, de a kérdező a markát tartja, nem dolgozni szeretne

én 15 évet húztam le egy mekiben 18 éves korom óta, egyetem mellett is csináltam, egyszerűbb lett volna csak a segélyt felvenni

mindeki előtt nyiva van az ajtó csak be kell lépni

2021. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor örülök, hogy te ilyen szerencsés vagy, de sajnos rengetegen vannak, akik hiába jelentkeznek munkahelyek tucatjaira, mégsem veszik fel őket sehova. Pályakezdőkkel pont az a kifogás, hogy tapasztalatlanok. Én is lassan egy éve keresek, többféle végzettséggel, tapasztalattal méghozzá és mindenhonnan az elutasítást kapom.

Akinek van munkája, az mindig könnyen beszél. De azért körül kéne nézni a világban, hogy mi is van valójában.

Nincs munkalehetőség, világos, hogy várja a támogatást, vagy önfeláldozóan dögöljünk éhen? Majd lesz ez még se, neked is, majd akkor biztos te is tartanád a markodat.

2021. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
igen tartanám a markomat, jogosan, révén 20 éve fizetem a járulékokat, cserébe a nagy büdös semmiért... ugye érzed a különbséget a kettő között?
2021. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Fú basszus.... és a magyar lakosság 3/4-e ezen az értelmi szinten van. Ezért nem tartunk sehol, ezért vagyunk megkopasztva.

Hagyjuk, meddő vita...

2021. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5/8 ki a f*sz mondta, hogy nem akarok dolgozni? Csak addig kellene a segély, amíg a vírus miatt alig van munkalehetőség. Istenem, mennyi "okos" ember van. Biztos te is egy nyomorult fideszes vagy... Legyél hálás, hogy neked olyan egyszerű az élet, hogy pályakezdőként se volt semmi gondod.
2021. jan. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!