Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az évben az őszi időszak...

Ebben az évben az őszi időszak alatt kell szóbelizni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni, a tavaszi előtt is alig néhány héttel derült ki. De tavaly kellett, pedig elég sokan mentek ősszel érettségizni. Úgyhogy valószínűbbnek tűnik egyelőre, hogy idén is kell.
2021. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is valószínűnek tartom, hogy lesz, tavaly is megtartották.
2021. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szóbelizni akkor szerintem inkább májust választ, de lehet, hogy jövőre már ott is meg lesz tartva.
2021. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat esetleg azt tudjátok, hogy jelenkezés után ők határozák meg, hogy mikor kell menni?
2021. júl. 1. 17:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem kicsit és már fent van, hogy melyk tantárgyból mikor kell menni viszont nincs szóbeli feltüntettve csak írasbeli. Szóval elképzelhető, hogy mégse lwsz vagy amugy sem írják ki?
2021. júl. 4. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem írják ki, mert azt az iskola szervezi. Ennek semmi köze ahhoz, hogy lesz-e szóbeli. És igen, ők döntik el, hogy mikor kell menned. Emelten pedig az a "körzeti" iskola, ahova be vagy osztva. (Én még gimisként érettségiztem pár éve, és volt annyira jófej a középiskolám, hogy hagyták, hogy szóljunk, ha egy bizonyos nap pont nem jó számunkra, de akkor is kb. 3 egymást követő napból valamikor kellett mennünk. Tehát ha valakinek nem volt jó pl. a június 18, akkor mehetett 16-án. De egy-egy ilyen eset volt csak, és az iskola engedékenységén múlt, amúgy tényleg nem jellemző. Főleg, ha már nem az iskola diákja valaki.)

Mint korábban is írtuk, valószínűleg lesz szóbeli ősszel. Tavaly is volt, pedig nagyon sokan mentek akkor is ősszel, ráadásul most már van oltás is. Semmi nem indokolja olyan nagyon, hogy ne legyen megtartva.

2021. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!