Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Januárban államvizsgáztam így...

Januárban államvizsgáztam így meddig érvényes még a diákom?

Figyelt kérdés
Januárban végeztem az egyetemen a veszélyhelyzet miatt meghosszabbították, meddig tudok kedvezményesen még közlekedni?
2021. jún. 21. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:
20/21 1. félév van írva a diakomon a matrican.
2021. jún. 21. 20:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, ez egy jó kérdés. :) Szerintem írj a sulid tanulmányi osztályának ,hátha ők tudják, szerintem valszeg tudják, mivel ők adják ki a matricát. Mármint, ők osztják, és akkor tehát tudni szokták vélhetően, hogy mikor kell újad adni/osztani. Amúgy arra tippelnék,hogy februárban még végig jó; és márciusban viszont már lehet, hogy nem; de szerintem tehát februárban még végig jó. Vagy lehet, hogy még akár márciusban is jó még; szerintem februárban tuti, a márciusról nem tudom megtippelni, mert vagy igen, vagy nem. Talán még jó lehet márciusban is; mert a többi diákigazolvány is október végéig szokott talán jó lenni; és akkor ha ez meg a másik féléves; és mondjuk február elején kezdődik a kövi félév; akkor tehát a kövi félév két hónapjában talán még érvényes; és akkor abba még beletartozik a március is. :) De szerintem a február az még biztos. :):)
2021. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második válaszoló elég nyakatekerten fogalmazott.


A diákod kb novemberig érvényes most.

[link]

2021. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!