Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinuson nem lesz állami idén?

Corvinuson nem lesz állami idén?

Figyelt kérdés
Pénzügy számvitelnél a statisztikák alapján 0 fő jelentkezett államra. Megszűnik és csak az önköltséges marad?

2021. máj. 31. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adminisztratív hiba lehet.
2021. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Corvinus összes szakjánál így mutatja, ahogyan az első írja, valamilyen hiba lehet.
2021. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért lehet mivel nem az állam fizeti. Ugye kb tavaly óta Corvinus ösztöndíj az "állami" új neve, mivel alapítványi az egyetem. (de lehet hogy hülyeséget mondtam)
2021. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban Corvinus ösztöndíj van az állami helyett, de a felvin államival van jelölve az is.
2021. jún. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az összesített statisztikában O állami hely van meghirdetve a Corvinuson.
2021. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Viszont szinte az összes másik egyetem is mostantól alapítványi kézben van, azoknál mégis normálisan mutatja, plusz a Corvinus tavaly is alapítványi volt, akkor normálisan mutatta.
2021. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!