Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van így emelt...

Mennyi esélyem van így emelt biológián 45%-ot szerezni?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, csak lusta voltam tanulni így 39% ra írtam meg tavaly tanulás nélkül az emeltet. Kihagytam egy évet, csakhogy most sem tudtam készülni, mert mindig elkap a düh és az idegesség, ha könyv elé ülök..félév alatt kb. 20-22 órát tölthettem biosszal..ezért nem igen volt hatékony a dolog. Járok biológia külön tanárhoz heti 2 alkalommal ..vele átnéztem anyagokat, de nem tudom önmagában a külön tanár elég volt e.. 13.-án lesz az emelt, vagyis van 5 egész napom tanulni..gondoltam, hogy azokat áttanulom teljesen..mondjuk mindennap 5-6 óra belőle. Szerintetek van így esélyem a 45-re?

2021. máj. 7. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond a tanárod, hogy haladsz? Az egy nagyon fontos visszajelzés lehet számodra. Nyilván nem lehetetlen, de szerintem te is tudod, hogy ezt előbb kellett volna elkezdeni és rávenni magad, hogy leülj. Szerintem Nagy Etele összefoglalóját ha átolvasod, az segíthet, valamint próbálj rá 1-2feladatsorra,úgy tudod magad tesztelni és belejössz a feladatokba.
2021. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tanárom annyit mond, hogy ne stresszeljek már rá.. Meg, hogy az alaptudásom úgy nagyvonalakban rendben van, csak nem túl mélyreható.. Na meg, hogy vizsgán stressz helyzetben sok minden eszembe fog jutni, amiről amúgy azt sem tudtam, hogy tudom.. Így ennyi, azt nem mondta ki, hogy 45 felett.. De ahh.. Hátha.. Van biosz alaptudásom.. Gimnáziumban 2 évig tanultam fakton.. Mar ahogy.. Aztán meg jártam ugye különtanárhoz.. Meg tavaly ugye már volt egy 39%,szoval azt szeretném egy olyan 10%al feljavítani.
2021. máj. 8. 02:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert kívánok kérdező!


Nekem is ez a célom és már nagyon félek tőle.

Az a baj, hogy a szerencsén is múlik, hogy milyen feladatsort kapunk.

Korábbi évek közöttiből volt olyan is amit 70%-ra ki tudtam tölteni de olyan is amit sajnos csak 30%-ra. Hatalmas a különbség egyes feladatsorok között.

2021. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem lehetetlen, én gimiben magyar-angol fakos voltam és abból is emelteztem. Utána meggondoltam magam, és tavaly érettségiztem bioszból és fizikából. Egyedül készültem fel kevesebb, mint egy év alatt erre a két érettségire, és mindkettőből meglett a 60%. Hidd el, feladatsor függő, meg az, hogy az ember mennyi infót tud elraktározni ennyi idő alatt. Az embernek egyszer szerencséje van, máskor meg nem. Sok sikert hozzá! Szorítok!🤞😊
2021. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, lehet szerencsém lesz..a napokban megcsináltam az elmúlt évek feladatsorait, olyan 50-60% között sikerültek, hátha. Köszi a biztatást!;)
2021. máj. 13. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!