Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Koleszos leszek, és kb 3-4...

Koleszos leszek, és kb 3-4 hetente fogok hazajárni. Mekkora bőröndöt vigyek?

Figyelt kérdés

A kicsi elég lesz-e, vagy legyen a közepes?

Messze megyek, még nem is voltam koleszos, fogalmam sincs mekkora lenne elég.

19/Lány


2010. aug. 19. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
80 cm, én ezzel jártam kb. havonta. Belefért minden, így nem is volt másik táskám, a személyes dolgokat ami az utazáshoz kellett pedig elől egy kis nyílásban tároltam:)
2010. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora a "kicsi" és mekkora a "közepes"? Mellesleg függ attól, hogy van e ott valami amivel kitudod mosni a ruháidat vagy nincs. 19 évesen legyél kicsit határozottabb, nem hinném, hogy ne tudnád te magad a választ, azt meg pláne nem, hogy nem voltál még nyaralni, ahova ugyanúgy bőröndöt kellett vinned. Melyik városba mész?
2010. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha ott is lehet mosni, akkor úgysem cipeled haza az összes holmid minden alkalommal. Szerintem ha csak 3-4 hetente fogsz hazajárni, akkor az első alkalommal vidd fel az évszaknak megfelelő ruháid nagy részét, ne akkor legyen belőle a gond, amikor valamit fel akarsz vinni, de nincs ott. És amikor mész haza, csak azt vidd, amit mosni kell (ha helyben nem lehet).

A többi holmid szerintem pláne olyasmi, amit nem érdemes minden alkalommal hazavinni (könyvek, tisztálkodó szerek, stb.).

2010. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De voltam nyaralni de nem 1 hónapig, max 2 hétig, tehát honnan is kellene tudnom hogy mennyi elég ha havonta járok haza?? Nyilván akkor nem kérdezném, meg aki rutinos, koleszos az jobban tudja ezeket, ez nem határozatlanság... :)

Amúgy van mosógép, igen.

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 20. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:

pl fel kellene tudni mérni abból, h ha két hétre mennyi ruha kellett, és ha közben nem mosod ki akkor valószínüleg egy honapra(a kedvedért az 4 hét, ami =2szer 2 hét) valószínüleg 2szer annyi ruha kell.

Ha meg kimosod, ugysem fogod a ruháidat haza hordani, gondolom akkora táskával fogsz járni mint bárhova máshova

(már ha van eszed és otthon is hagysz egy hétvégére elég ruhát)

(amugy ez nem rutinosság kérdése, egyszerüen csak gondolkodni kellene)

2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól van, most akkor jóóól megmondta d h butuska vagyok, és nem tudok gondolkodni. :)

ÉS gondolom most valami olyasmit vársz, hogy visszavágok, majd te is, és még hosszan elszórakozhatnánk a témával.


De csak hogy ne legyen igazad- és mivel bármennyire próbálod úgy beállítani mintha tök sík lennék-, én csak szimplán mosolyogva megköszönöm, hogy írtál és itt vagy :), és nem is írok olyat, hogy miért van az, hogy más minden rám és szellemi képességeimre irányuló megjegyzés nélkül tudott hasznos választ adni..

Gondolom már unalmas a nyár, hát legyen ennyi örömöd benne, hogy te olyan okos vagy.

-remélem érezted az iróniát- :)

2010. aug. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!