Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az az évfolyamdolgozat...

Mi az az évfolyamdolgozat jogász szakon? Melyik évben kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 22:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Harmadik évben vagy ( azt hiszem )130 megszerzett kredit után kell megírni egy választott tárgyon belül egy választott témából. Mondjuk esszé, bővebben el kell mélyedni benne, mint a kötelező irodalom, amit tanítanak, teszi, tehát ami a kötelező tanagyag annál több, hozzá olvasás, anyaggyűjtés, kutatómunka. Kb.15-20 oldalnyi. De minden egyetem szabályzata tartalmazza, hogy hány leütésből kell álljon. Minden tanszék meghirdeti az általa javasolt témákat és konzulens tanárokat. Te választod ki. Ha jól sikerült és szeretnél még tovább elmélyedni a témában, diploma munkává is bővítheted.
2010. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát másodévben nem kell még?
2010. aug. 24. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
ELTE ÁJK-n pl. a 3. szemeszterre van kiírva, úh de, másodévesen kell
2010. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. A Pázmányon, a Debreceni Egyetemen harmad évben. Úgy tudom, Miskolcon is csak a harmadikban.
2010. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZTE-n harmadévre javasolják, de később is lehet, csak nem érdemes nagyon halasztgatni se.
2011. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!