Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SŰRGŐS!!!! Egyes lett a...

Luca Panna kérdése:

SŰRGŐS!!!! Egyes lett a földrajz dogám, pedig készültem rá valamennyire, SOS!!!!! Tudtok esteleg segíteni?

Figyelt kérdés
1-es lett a földrajz dolgozatom ami témazáró volt, eddig 4-es voltam, de most úgy érzem hogy romba dőlt az egész 4 esem, félek hogy anya nagyon mérges lesz rám mivel így smem tanulok valami jól, tudtdam hogy nem sikrült jól, de legalább egy 2-es lett volna, túlságosan súlyosnak érzem ezt a jegyet és emiatt totál beidegesedten, félni és megijedni kedtem hogy úristen mi lesz, lehet e valamit esteleg tenni, előre is köszi a válaszokat. Ja és általában 4 dogát írunk egy félévben. Izgulok. KÉRLEK GYORSAN VÁLASZOLJATOK KÖSZII!!! Lehet gyorsan?

#földrajz #mérges szülők #ideges gyerek #1-es témazáró
2021. jan. 28. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Igen tudok segíteni
Nem sajnos ebben nincs tapasztalatom
van ajánlásom hallgasd meg
2 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen segítségre vársz?


Hazamész, bevallod, leteszed a nagyesküt, hogy legközelebb tanulni fogsz. és tanulsz.

A tanárt meg körüludvarlod azzal, hogy pedig készültél, tudtad, szeretnél belőle felelni, hogy kijavítsd.


Ennyi.

2021. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki az átlagod most, és nézd meg hogy állsz. Az se kizárt, hogy írhatsz javító dogát, kérdezd meg a tanárt.
2021. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Témazárónál nálunk kötelező volt a javító dolgozat. Tanulj rendesen!
2021. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!