Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy év első szemeszterében...

Ha egy év első szemeszterében nincs meg az államihoz szükséges 3.5-ös átlag áttesznek önköltségesre?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok, 3.5-ös átlag kell de nekem lehet csak a 3.3 lenne meg, a kreditem 34. Ezzel átraknak önköltségesre vagy majd a következő szemeszter dönti el hogy ha jobb az átlagom? Nem tudom ez hogy megy aztán bocsánat hogy ha ilyen hülyén kérdezek.

2021. jan. 12. 20:48
 1/4 anonim válasza:
Kovetkezo felevvel együtt kell nézni az átlagot, semmi baj, hogy most nem lett meg a 3,5.
2021. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most félévkor még nem számít. Talán jövőre vegyél fel némi átlagnövelő tölteléket (bár ezzel is be lehet fürödni, néha az a tárgy a leggonoszabb, ami picit sem számít szakmainak.)
2021. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána, én úgy tudom, hogy a 2020/2021-es tanévben a vírushelyzet miatt és az online oktatás végett nincs ilyen, akkor se sorhatnak át, ha nincs meg ez az átlag, de keress rá!
2021. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam.

Utána nézek tényleg hogy most a vírus miatt mi van.

2021. jan. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!