Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt színtú érettségit...

Emelt színtú érettségit teszek egy olyan tárgyból amiből már van középszíntű érettségim,akkor hogyan fog bekerülni bizonyitványomba?

Figyelt kérdés
Középszíntű vizsga is benne lesz a bizonyitványomba vagy csak az emelt?

2021. jan. 12. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig a magasabb szint.
2021. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,de középszíntű vizsgám hogy kerül ki a bizonyitványombol,áthuzák ,kitörlik,ujra írják a bizonyitványt?
2021. jan. 12. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 12.-ben szintemelőztem egy olyan tárgyból, amiből előtte évben csináltam egy közepet. Mivel 11.-ben nem kaptam érettségi bizonyítványt, így nem kellett áthúzni semmit. A végleges érettségi bizonyítványomba így az emelt került bele, de tanúsítványként bele raktak egy papírt, hogy amúgy van egy középszintűm is.

Ha már kaptál teljes érettségi bizonyítványt, mert már befejezted az iskolát, akkor pedig gondolom tanúsítványként kapod meg azt, amit később csinálsz.

2021. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!