Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógypedagógusnak megéri tanulni?

Gyógypedagógusnak megéri tanulni?

Figyelt kérdés
Nézegettem kozigallas.hu-n álláshirdetéseket, hogy mire lenne igazából kereslet. Rengeteg gyógypedagógus állás van meghirdetve. Mivel korábban sajnos nem néztem a diplomás pályakövetési rendszert, és a szívemre hallgattam, szereztem egy olyan diplomát, amivel egy darab állás sincs hirdetve, közel egy éve vagyok munkanélküli. Mivel nem szeretném, hogy a sok tanulás kárba vesszen, így pályamódosítás előtt állok, és olyat választanék, amivel ha nem is sokat lehet keresni, de legalább el tudok helyezkedni. Gyógypedagógiával el lehet?

2020. dec. 24. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Vigyázz! Az, hogy vannak hirdetések, nem jelenti azt, hogy állás is van. De pedagógusként jó eséllyel el tudsz helyezkedni, mert olyan gyatra a fizetés, és rosszak a munkakörülmények, hogy könnyen találsz betöltetlen pozíciót.
2020. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol keresel de egy csomó állás van fent a neten ezzel a végzettséggel. Remélem önképzéssel töltötted az elmúlt egy évet, mert az egyetem nem adott meg mindent amit tudni kell az állásokhoz, ott pedig nem képeznek ki rá így legtöbbször emiatt nem is vesznek fel. Ha eddig nem tetted, kezdj hozzá most, különben ezután se lesz semmi és le kell mondanod róla.



#1

Minek hirdetik meg akkor az állásokat ha szerinted már van rá emberük? Még ha elő is fordul ilyesmi akkor se mindegyik ilyen, tapasztalatból tudom.

2020. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 azért hirdetik meg az állásokat ha már van rá emberük mert ez a protokoll. Meg kell hirdetniük. Nálunk már a kihírdetés előtt, sőt a jelentkezési határidő után, tudni lehetett hogy ki kapja meg az állást és miért. Anyuka ugyanott dada ahová a lányát felvették adminisztrátornak. Na meg a polgármester segítsége is jól jött. Úgyhogy hiába volt meghírdetve nekem meg másnak esélyünk sem lett volna hogy bekerüljünk.
2020. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi lehet félreérthető volt de a választ a 2es válaszolónak szántam.
2020. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

De szerencsére nem mindenhol működnek így a dolgok, na meg valószínű is, hogy az nem egy jó hely ahol így működnek a dolgok.

2020. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!