Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tanév kezdete...

Lehetséges hogy tanév kezdete előtt 1-2 nappal jelentik be, hogy mégse lesz hagyományos tanév?

Figyelt kérdés

Mert a jelen állás az hogy hagyományos tanévre készülünk és (itt a kiskapu) amíg a járványhelyzet nem indokolja nem térünk el ettől.

Na de a járványhelyzet napról napra változik és nem jó irányba. Simán lehet hogy oda jutunk aug végére hogy közlik majd bocsesz mégse lesz hagyományos tanév?

És mindezt majd szept 1 előtt 1-2nappal akár?


2020. aug. 11. 08:48
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"Persze a gyakorlatokat hogyan fogják megcsinálni "


Miért az előző időszakban hogy oldották meg? (sehogy...)

2020. aug. 11. 09:28
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
Lehetséges.
2020. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeim 800 tanulós iskolába járnak, nonszensz az egész.

Kérdező, készülj úgy, hogy ne érjen meglepetésként egy szeptemberi online oktatás se. Hányadikos a gyerek? Remélem legalább felsős.

2020. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

"Hányadikos a gyerek? Remélem legalább felsős."


Hát határeset mert 6. oszt.

Ugye egyedül hagyni MÉG nem lehet.

Lenne 2 évvel idősebb már lehetne.

2020. aug. 11. 09:32
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egy egyszeri eset volt. Nem hiszem, hogy még egyszer ilyen előfordulna. Képzelj el egy olyan orvosgenerációt akinek évről évre elmaradna a gyakorlata, majd ez az orvos hajtana végre rajtad egy életmentő műtétet úgy, hogy te lennél az első betege az orvosi karrierjében.
2020. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%

Ebben a helyzetben SENKI sem tud előre tervezni.

Nekem is jobb lenne, ha már most bejelenték, hogy mi lesz - akár hibrid, akár távoktatás.

A te gyereked, de egy 6. osztályost azért már bőven egyedül lehet hagyni, ha elég érett rá. Inkább nyáron fel kellett volna készítened rá, hogy esetleg egyedül lesz napközben. Ehhez még most sem késő.

2020. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
98%
Te ismered a gyerekedet, az én nagyom tavaly volt hatodikos, ő nagyon megbízható, megfontolt, egy-egy napra itthon tudtam őt hagyni. Mondjuk az egész napot végig izgultam és óránként rácsörögtem, mi újság... Osztálytársak között volt, aki végig egyedül volt, egyszerűen nem tudták másként megoldani.
2020. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
98%

Öcsém ötödikes és simán egyedül hagynám, csak valszeg pár tanórát elbliccelne és este lenne cirkusz, de a házat nem gyújtaná fel.

Ha mindent felírsz egy lapra, azt fogja követni.

2020. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
19%
Mar most tudni, hogy nem lesz rendes oktatás, kiküldtek már a tájékoztatókat
2020. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt jelentették be most, hogy gyakorlatokra be kell járni, előadásokra nem. Tiszta hülyeség :D
2020. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!