Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mien tollakat rotringot...

Mien tollakat rotringot ceruzát radírt füzetet. Ajánlotok a következő tanévre? Képet is légyszi

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Rákattintasz, hogy képeket mutasson, és választasz!

Mit kell ezen ajánlani? Gondolom nem 1. osztályos leszel, így már kitapasztaltad, hogy mely füzetek a strapabíróak, stb.

2010. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak tudni akartam h mi lesz jövőre a menő
2010. aug. 1. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:

úristen...

Jövőre az lesz a menő, ha nem négyzetrácsos füzeted lesz, hanem kis szívecskés rácsok lesznek benne...


Nem tök egyformák? minek veszel meg 1 db füzetet 200 forintért, aminek csak a borítója színesebb, ha ott van a sima füzet 30 forintért plusz a borító szintén annyiért... 140 forintot takarítasz meg, ez 10 füzetnél 1400 forint.... gimiben 4 év alatt több, mint 100 füzeted lesz, 14000 forint megtakarítás...

2010. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a legolcsóbb "Teszkósat" veszem..Eddig nem volt velük baj...:S
2010. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van!
2010. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is tescosok voltak de kaptam pár beszolást ugyh gondoltam most kicsitújítok. Persze nem a 200 ft-ookat gondoltam
2010. aug. 3. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen a többi idióta véleménye (akik beszóltak).


Én tegnap vettem a tescoban egy rakás füzetet... tökéletes... ha zavar, akkor vegyél csomagolót és a franc se mondja meg h tescos...

2010. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!